Şifremi Unuttum

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda KiritoTR tarafından 21 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. KiritoTR

KiritoTR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba arkadaşlar .Önceden Hounds: The Last Hope'da üyelik açmıştım. Ancak şifremi unuttum ve sitede "Şifremi Unuttum" gibi bir yer olmadığı için hesabıma erişemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 21 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Yok mu yardım edebilecek birisi?

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Hemen yardımcı olayım. :) Öncelikle epostanızı biliyormusunuz ?
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 21 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi

3. KiritoTR

KiritoTR Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Yardımınız için teşekkürler. Joygame'e girip belirttiğiniz işlemleri yapıyorum ama "Girdiğin kriterlere uygun bir kullanıcı bulunamadı!" hatası ile karşılaşıyorum. Üye Ol kısmından yeni üyelik açmaya çalıştım. E-Postamı oraya girdim. Başka kullanıcı tarafından kullanılıyor diyor. Yani hesabım var ama şifremi unuttum kısmında adres yokmuş gibi davranıyor. E-Posta adreimde joygame diye arattğımda üye olduğuma dair bir e-posta da gelmiş. Ancak için şifrem yazmıyor. Oyuna daha önce giriş yapmadığım için bir kaybım olmayacağı için yeni hesap açacağım sanırım. Benim vesilemle bu sorunu yaşayan arkadaşlar çözümünü bulabilecekler. Tekrar yardımınız için teşekkürler. :)

2 kişi bunu beğendi.
  4. Ultimate

Ultimate Üye

Alınan Beğeniler:
    48
    Sorun çözüldüyse, bence konu kapanabilir.

5. drako

drako Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba arkadaşlar .ben carımın şifresini unutttum fakat e postamı biliyorum
    bna bi yardımcı olabilirmisiniz acaba??