Silah

'Hounds Genel' forumunda Monade tarafından 11 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Monade

Monade Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    beyler oyundaki silahların renkleri felan değişik onlar nasıl sıralanıyo yani mavi renkli silahlarmı iyi yoksa yeşil renkli silahlar bide bu silahlar nasıl 2t oluyo bilen varmı yada bunun hakkında açılmış bi konu felan varmı

2. ssounhattt

ssounhattt Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    BENİM BİLDİĞİME GÖRE YEŞİL DEN ÇOK MAVİ,MOR RENKLİ SİLAHLAR GHÜÇLÜDÜR

BİRDE BENİM SORUM VAR KALKAN ALDIM ASSAULTUM SİS PERDESİ YETENEĞİNİ ALDIM NASIL KULLANACAĞIMI BİLMİYORUM NASIL KULLANACAĞIM ?

3. Monade

Monade Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    k ya bas orda f2 ye felan koy ama o skill güzel deil assultun k ya basınca en alttaki skill yerini aç orda ses dalgası var onu koy bide kalkan darbesini koy bide pasifleri koy zaten ap bitiyo ondan sonra

4. ssounhattt

ssounhattt Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    YA TMAM ONU BİLİYOM BENDE ZEHİR SALDIRISI VE BENZERİ ŞEYLER VARDA BEN OPEN DİYE Bİ YERVAR ORDA ADAM VAR SİLAH KALKAN YAZIO ONA TIKLAYINCA ORDA SİS PERDESİ YETENEĞİ VAR ONU ALDIM HATTA ORDA DHAA ÖNCE ALDINIZ YAZIO AMA NASIL KULLANAAĞIM F1-F2-F3-F4 LERDE GÖZÜKMÜYO NOLUR ACİL YARDIM :(

5. Monade

Monade Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    önce koyman lazım sen koyamamısındır ap yetmemistir senin k ye bas orda yandaki seceneklerden silah kalkanı şeç orda skill gözüküyo zaten alkoy kaydet sonra ap yetiyosa alır yetmiyosa skillerin birini bırak

6. ssounhattt

ssounhattt Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 11 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    BAK ŞİMDİ ANLADINMI

YETENEK AL A BASINCA OLUYO AMA NASIL KULLANACAĞIM
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 11 Nisan 2015 Mesajlarınız Birleştirildi

kardeş bewnimle ilgilendiğin için saol bnm yetenek yerim doluymuş yaptım teşekkürler