Sizce Oyun Türkiyede Ne Kadar Tutuldu ?

'Hounds Genel' forumunda emrecansahin tarafından 28 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    Merhaba arkadaşlar belki bilen merak eden varsa diye böyle bir konu açtım çünkü 1 haftadır devamlı pvp'lerde aynı kişilere denk geliyorum sürekli aynı adamlar nerdeyse ve şuan sanki kitlesi çok düşük bukadar reklama rağmen. Sabaha karşı bütün oyun tamamen boşalıyor mesela 1 kişi bulamıyorum bazen. Sizde nereye gider bu oyun neler olur görüşlerinizi merak ettim. :)

2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bu kadar reklama rağmen demişinde o kadar reklam değil google adsense reklamı yok sadece Facebook ve kendi sitesi olan joy game ve ayrıca bölümsonucanavarında gördüm başkada reklam görmedim çok kısıtlı reklam olmasına rağmen bence oynayan sayısı yüksek

3. Decaw

Decaw Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Warface oynayan birisi olarak söylüyorum. Bence şuan oyuncu sayısı gayet iyi durumda. Değerini bilin :D Sonu Mars Online gibi olmadığı sürece sorun yok.

4. AydemirHAN

AydemirHAN Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Her oyunun sonu vardır :) Bence bu oyun M.A.R.S onlinenin eline su bile dökemez.

5. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Reklam kısıtlımı güldürme beni yahu :) Yaptıkları reklam sadece joygame oyunlarının facebook sayfasında joygame kayıtlı kullanıcılarının maillerine bir adet telefonlarına bir adet mesaj atmak joygame oyunlarında hounds ile ilgili çeşitli etkinlikler vs bunlar zaten kendi başına çok büyük reklamdır reklam için sadece bütçe vermesine gerek kalmadan reklam yaptı oyun yani bölümsonucanavarı dediğin site gibi bir sürü sitede reklamını alan oyun açılmadan 150 bin facebook beğenisi ki her oynayan beğenmez ulaştı. Bu da demek oluyor ki reklam baya bi yapılmış :)

6. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    İşte sana göre büyük :) bana göre değil ben genel reklamdan söz ediyorum kavrayabilirsen anlarsın

7. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Sen reklamı ne sanıyorsun ki acaba televizyona mı reklam versinler ne istyiorsun acaba :) Türkiye'deki oyun sektöründe verilebilecek en büyük reklamlardan birini verdi oyun zaten türkiyede çıkan hangi oyun açılmadan 150 bin takipçi aldı ?

8. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    sen ve ben gerisi vesaire anlıyamassın :)

9. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    MaCiT üstadıma katılıyorum. buna ek olarak sanki çok büyük reklamlar varmış gibi yazılmış konuya. :) bir tane oyun vardı neydi o hmm şey evet Drakensang online. bu oyun sırf türkiye de kitle çekebilmek için sosyal medya hariç Televizyonda bile reklamını tanıttı günlerdir. ne kadar önem verdiğinin göstergesi ve maddiyat olarak tuzlu. :))

10. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Zaten anlamış değilim bi facebook ta bilmem kaç takipçi oldu diye arkadasim reklamı çok iyi yapıldı diyor önemli olan her yerde çıkan adnense reklamlarıdır.Yani TV yi filan boşver google reklamlarında yerini alsa yeter