SİZE ÇOK YAZIK

'Hounds Genel' forumunda ahmetgs tarafından 29 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. ahmetgs

ahmetgs Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Meslek:
    Öğrenci
    Değerli büyüklerim ve sevgili kardeşlerim..

Öncelikle şu resme iyi bakınız.

Tarayıcıda yeni özel pencere (gizli pencere) açtım. Biliyorsunuz ki özel pencerede geçmişte ziyaret ettiğiniz siteler dikkate alınmaz. Bu da arama yerine bir kelime giriyorsanız alt tarafta Türkiye genelinin aradıkları çıktığını gösterir.

İşte karşınızda kanıtı, inanmıyorsanız da siz yaptığımı yapın. Gördüğünüz gibi hack ve hile tutkunu arkadaşlarımız boş durmamış.

Lütfen bu yazıyı görüyorsanız iyice aklınıza kazıyın, çünkü sizlerle gerçekten samimi ve ciddi konuşacağım:

S2 son silah oynadım, R.İ.P Final Bullet oynadım, wolfteam geçmişim de bulunmakta. Wolfteam haricinde bu iki oyun artık Türkiye'de oynanmıyor. R.İ.P 'yi bilmiyorum ama S2 son silahın son zamanlarında her kullanıcısının hile kullandığını oynayanların hepsi biliyordur.

Ellerine ne geçti peki?

Hileyle de olsa verdikleriniz emekler oyunların kapanmasıyla gitti. Hilesiz bir şekilde emeğiyle oynayanların hakkına girdiniz ve ahirete inanıyorsanız bununda hesabının olacağını bilin. 5 dakikalık bir oyun için bir sürü insanı kendi sülalenize musallat ettiniz.

Ve şimdi aynı şeyleri bu oyunda da yapmaya çalışanlarınız var. Rica ediyorum (altını çizeyim) rica ediyorum yapmayın. Güzellikle diyorum yapmayın... Daha sonra afedersiniz de sülale işine bende girerim. Ki benim gibi bu forumun yarısından çoğu girer.

Oyun daha yeni sayılır, bu hız nedir ulan :) Size gerçekten yazık...

Bırakın da artık hile değil bilek konuşsun, hac .. ker değil emeğe saygı gösteren gülsün.

İyi forumlar

4 kişi bunu beğendi.