Sonunda kurtuldum [Japan Server]

'Hounds Genel' forumunda ghosTRider tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. ghosTRider

ghosTRider Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Öncelikle herkese merhaba, uzun uğraşlardan sonra lanet olası bu Türk şirketinden kurtuldum. GM'lerin ilgisizliği açtığımız taleplere verilmeyen cevaplar, önerilerin kaldırılması, ahlaksız oyunculara karşı tavırsız kalmaları, terör örgütü yandaşçılarını sadece 1 günlük ban ile oyundan uzak tutması ve devamı haline işlem yapmaması, sırf para uğruna oyunu bok hale getiren gerizekalı ekip bizim de bir sabrımız vardı ve o sabrımız taştı japon serverine geçtik... Gelmek isteyen arkadaşlar adaletsiz ortamdan kurtulmak isteyenler. konu altından benimle iletişime geçebilirler. (Facebook, skype, ts vs.) Japon serverde görüşmek üzere...

2. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Bu yaptığınla düzeleceğini mi sanıyorsun ? 2 Server arasında fark yok hepsi aynı amaç için açılmış bir oyun yani kurallar aynı ban süreleri aynı Türk sunucusunda oynayarak Türkiye"ye faydan olur bence bir daha düşün :)

3. ghosTRider

ghosTRider Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Orada ki bir sorunda gmlerle iletişim kuramayacağım tabii ki, ama bari sırf para için terör örgütü yandaşçılarını barındırmıyorlar. Daha doğrusu o şerefsizler bilgisayarı kullanmak bilmiyorlar. Oyun şirketi benim olsa veya oyun dosyaları elimde olsa yeminle batacağımı bilsem terör örgütü yandaşçılarını oyuna sokmam. Adamı şikayet ettim banlandı Allah yukarda şahit 1 gün sonra banı açıldı adam benle dalga geçiyor diyor ki 1 günlük ban ile mi korkutacan sonra terör örgütü propagandası yapıyor. Böyle bari kafam rahat.