Sonunda kurtuldum [Japan Server]

'Hounds Genel' forumunda ghosTRider tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. ghosTRider

  ghosTRider Üye

  Kayıt:
  13 Nisan 2015
  Mesaj:
  7
  Alınan Beğeniler:
  2
  Cinsiyet:
  Erkek
  Öncelikle herkese merhaba, uzun uğraşlardan sonra lanet olası bu Türk şirketinden kurtuldum. GM'lerin ilgisizliği açtığımız taleplere verilmeyen cevaplar, önerilerin kaldırılması, ahlaksız oyunculara karşı tavırsız kalmaları, terör örgütü yandaşçılarını sadece 1 günlük ban ile oyundan uzak tutması ve devamı haline işlem yapmaması, sırf para uğruna oyunu bok hale getiren gerizekalı ekip bizim de bir sabrımız vardı ve o sabrımız taştı japon serverine geçtik... Gelmek isteyen arkadaşlar adaletsiz ortamdan kurtulmak isteyenler. konu altından benimle iletişime geçebilirler. (Facebook, skype, ts vs.) Japon serverde görüşmek üzere...
   
  #1
 2. Mhykol

  Mhykol Üye

  Kayıt:
  21 Temmuz 2015
  Mesaj:
  70
  Alınan Beğeniler:
  26
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
  Bu yaptığınla düzeleceğini mi sanıyorsun ? 2 Server arasında fark yok hepsi aynı amaç için açılmış bir oyun yani kurallar aynı ban süreleri aynı Türk sunucusunda oynayarak Türkiye"ye faydan olur bence bir daha düşün :)
   
  #2
 3. ghosTRider

  ghosTRider Üye

  Kayıt:
  13 Nisan 2015
  Mesaj:
  7
  Alınan Beğeniler:
  2
  Cinsiyet:
  Erkek
  Orada ki bir sorunda gmlerle iletişim kuramayacağım tabii ki, ama bari sırf para için terör örgütü yandaşçılarını barındırmıyorlar. Daha doğrusu o şerefsizler bilgisayarı kullanmak bilmiyorlar. Oyun şirketi benim olsa veya oyun dosyaları elimde olsa yeminle batacağımı bilsem terör örgütü yandaşçılarını oyuna sokmam. Adamı şikayet ettim banlandı Allah yukarda şahit 1 gün sonra banı açıldı adam benle dalga geçiyor diyor ki 1 günlük ban ile mi korkutacan sonra terör örgütü propagandası yapıyor. Böyle bari kafam rahat.
   
  #3