Sparks

'Skyforge Teknik Destek Yardım' forumunda tck tarafından 10 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. tck

tck Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar şuanda 8700 prestijim var ama bu sparklardan hiç kazanamıyorum haritada felan kapandı karakter geliştirmek için olan sparklar dan da vermiyo diğer 3 renkteki sparklardan da vermiyo bu yüzden gelişemiyorum nedendir acaba vermeme sebebi bilen varsa yardımcı olabilirmi.

2. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
    Karakter geliştirmek için olan spark dediğiniz class sparksa iki nedeni vardır.
    1. Haftalık spark limitine ulaşmışsınızıdır.
    2. Premium yoksa geliştimek istediğiniz classı oynamadan ona ait sparkları vermez. Yani dungeonlarda o class la oynamalısınız.
    Diğer 3 spark içinde durum aynı limitlerinizi bir kontrol edin. I ya basıp valuables sekmesinde Limits sayfasından bakabilirsiniz. 0 yazıyorsa bir dahaki hafta limitler yenilenene kadar spark alamazsınız.

Birde harita kapandı dediniz onu anlamadım. K ya basıp büyük haritaya ya da geliştirmek istedğiniz class ın haritasına üst sekmediği navigasyonla ulaşabilirsiniz.

3. zigizigi

zigizigi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    premium alırsak istediğimiz kadar kasabiliyozmu?

4. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
    @zigizigi hayır limitler her oyuncu için geçerli ister free hesap olsun ister premium.
    Ama premium hesabı olan biri 5 dung yaparak kazandığı spark ı free hesabı olan biri 10 dung yaparak kazanabilir. Aradaki fark bu tabi birkaç + sı daha var yazmadığım :)

5. zigizigi

zigizigi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    @Taekyung ben limiti doldurdum şimdi prestij nasıl kasıcam ekranda sadece değişik itemler kazanma var mermi holy list vs vs.

6. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
    @zigizigi limitini dolduysa haftaya kadar 2 şeyle uğraşabilirsin :D
    1. Dungeon yaparak Holy text kasıp satarak para kasabilirsin. ( itemlerine + basarken ve temple ların derecesini arttırırken lazım olacak)
    2. Region ve dungeon yaparak item düşürüp + basmak için taş kasabilirsin. Şansına iyi item düşerse de kullanır prestige ini yükseltirsin.

Prestige in kaç bilmiyorum öylesine yazdım. Eğer düşükse; bazı yüksek prestige li arkadaşlar 5 kişilik dungeonları açması için düşük olanları arar lfg den. Onlara katılıp iyi item düşürebilirsin.

Prestige in 30k nın üstündeyse anomaly yapıp replicator spark kasabilirsin. :)

7. zigizigi

zigizigi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    @teakyung replicator ne işe yarıyor hala çözemedim 8k prestij var 4k dan fazlada replicator var

8. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
    @zigizigi dediğim gibi replicator alacağın ödül miktarını arttırır. misal normal ödül 300 ise 400 alırsın.

9. zigizigi

zigizigi Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    @Teakyung
    Son olarakta crymancerda nerdeyse Atlastaki Spark of Cold ile açılanların çoğunu bitirdim sayılır 5-6tane kaldı bunlar full olunca ne olacak

10. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
    -Bir classın skillerini tamamen açtığında sana o classın sembolünü, 2 boş sembol slotu ve o sınıfın kıyafetini verir. I a ya basıp Symbol sekmesinden görebilirsin.
    -Eğer ilerde cyromancer ile oynamak istemiyorsan Path of Cyro dan sonrasını açmasanda olur. ilerdekilerei açarak skill ve talent ları açıyorsun. Tavsiyem önce Paladin i fullemen. çünkü Paladin i tamamen açtığında sana sembolünü verecek (sembolü sana hasar aldığında otomatik kalkan açıyor) Paladin i max yapana kadarda açmak istediğin classı açmaya çalış büyük atlastan misal archer.