Sr kalkanlar silinicekse gir bak !

'Hounds Genel' forumunda olumculxdz. tarafından 15 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. olumculxdz.

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaş madem silinicek neden dagıtılıyor 2.cisi parayla kodları sayın aldık pramıza yazık kalkana aynı zamanda +3 bastım bu arada 2 kere yandı yani masrafı pahalı oldu smdide silincek dedikoduları cıktı bilen birinden kesin cevap istiyorum ? silinicekmi. silinmemesi gerekiyor.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 15 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    destek atın.

2. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Silinecek diyor Hounds Türkiye Forumunda.

3. olumculxdz.

Alınan Beğeniler:
    0
    dertleri neymiş bakalım

4. murat

murat Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    silinir se eger kalkanlar oyunu burakanlar çok olacak bilgilerine buradan gmlere ses leniyom

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Seslen. Buradan sesini duyarsalar öp başına koy. :D
    Kaldı ki o kodu kullanamayanlar da oyunu bırakacağız diyor kaldırıldığında kodu kullananlar oyunu bırakacağız diyor.
    Bizlerin gerçek para ile aldığını uyanıklık yapıp beleşe getirmeye çalışırsan olacağı bu. Azıcık mantıklı düşünün. Etkinliği yapan TR GMleri değil. O yüzden geçmiş olsun. :D

2 kişi bunu beğendi.
  6. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    tickete boğalım beyler elbet 1 m2 m atarlar ne olacak yani ama once bi silinsin sonra

7. olumculxdz.

Alınan Beğeniler:
    0
    hayır silinmemesi gerekiyor emek ettik aldık . sizde olmadıgı için çekemezsiniz. ama eminim sizde olsa silinmemesi için her şeyi yapardınız. GM ler silmeyin su su silahları bırakanları cok olur arkadaslar.

8. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    O silahların hepsine para verip çıkarttım ben. O yüzden haksızlık.
    En temizi silinmesi ohhh miss.

9. Karai

Karai Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    biz 40-50 kutu açıp çıkarak siz 1m masrafla alın öylemi , yok öyle yağma para yatırıyosak bi farkımız olacak.
    Aynen, bi an yaptığım masrafların hep boşa olduğunu düşünmüştüm. Yalnız bazıları kod sayesinde para para demiyodur şimdi :(
    silinmezsede o efsanevi silah/ekipmanalar için oyuna masraf yapanlar bırakır , beleşçiler için o silahaları bırakmazlar heralde.
    aynen silinmesin silahlar, adam kod yazmak için o kadar uğraştı yoruldu , 16 haneli bi kodu yazmak ne kadar zor bişi haberiniz varmı sizin .

10. olumculxdz.

Alınan Beğeniler:
    0
    karai sen angutmusun angut taklidimi yapıyon ? o kod için 700k para verdm ayırıca +3 bastm ve 2 kere yandı çok fazla masraf yaptım . o paraya çarı costururdum bumu adalet kalın kafalı.!