sunucu hatası

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda bingazi45 tarafından 25 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. bingazi45

bingazi45 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bana yardım edebilicek varmı? oyuna giriyorum tam karakter seçme ekranına gelmeden önce siyah ekranda sunucu bağlantı koptu diyor. kafayı yicem sabah girdiğim oyuna şimdi giremiyorum

2. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Açmış olduğum konu sana faydası olabilir.

Gitmek İçin Tıkla
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 25 Ekim 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Tarayıcını değiştirerek veya Dosya kontrol yapmanı tavsiye ederim olmazsa sil tekrar yükle. Tekrar olmazsa Hounds ekibi ile iletişime geç. Veya resim video atarak sorununun nereden kaynaklandığını belirterek yardımcı olabiliriz :)

-Anti virüs programlarını devre dışı bırak veya Hounds"u güvenlik altına al. Güvenlik duvarına Hound"sı ekle bazı Anti Vürüsler programları oyunun içinde bulunduğu bazı dosyaları bir tehdit olarak gördüğü için karantina altına alıyor bu sayede oyuna girişte problemler yaşıyorsun.
    Tarayıcını değiştir
    Problem devam ediyorsan Anti vürüs programını sil.Oyunu tekrar yükle

3. bingazi45

bingazi45 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    oyuna girmeden önce dosya kontrolu yapıyorum her seferinde bikaç dosyayı tekrar tekrar indiriyor
    sabahtan beri 4. yükleyişim oyunu anti virüs programım yok. :(
    akşam oyuna girdim sunucu hatası verdi internetim koptuğundan dolayı.sonra tekrar girmedi oyuna

4. Mhykol

Mhykol Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Meslek:
    Yazılım-Coder-Java-Python-Host,Sanal Server-C++,C#
    Tarayıcını değiştirerek girmeyi dene olmazsa oyunu dosyasıyla birlikte bilgisayarından kaldır veya güvenlik duvarın kapalıysa aç.

5. bingazi45

bingazi45 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    denedim hiçbir değişiklik yok lütfen yardım edin olmuyor..