Sunucuyla bağlantı koptu.

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda TechWinner tarafından 29 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. TechWinner

TechWinner Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet zurnanın zart dediği yerdeyiz artık oyun kapalı betadayken oynuyordum açıkdada 1 2 gün oynadım ve ertesi gün çarıma girmek istediğimde bum sunucuyla bağlantı koptu ne denediysem olmadı cmd ile işlemler tarayıcı deiştirme dns işlemleri uyumluluk launcher başlatma yönetici çalıştırma silip kurma zenmate virüs prıgramı firewall güvenlik duvarı kapatma ve sadet hiçbişey kalpkrizi geçirmeme az kaldı bukadar severek oynadığım oyunun içine ..... dicek bişi bulamıyorum yanı çözümünü bilen varsa lütfen yazsın

2. deatsword

deatsword Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    bilişim
    bu sorunun tek açıklaması sunucu kapalı veya bakımdadır o yüzden tek çare beklemek

3. UcanOkuz

UcanOkuz Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bu durumun aynısı bende de oluştu 1-2 hafta önce. Oyundayken elektrik gitti malum internet de aynı şekilde... Ne zaman girmeye çalışsam bağlantı hatası uyarısı aldım. Ticket aç destek kısmından ilgileniyorlar. 1 günde çözüldü benim problemim. Öyle ki bi kere daha bağlantım kesilmek durumunda kalmasına rağmen bir daha aynı uyarıyla hiç karşılaşmadım...