TECH bir kac soru ?

'Hounds Genel' forumunda obeah tarafından 4 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. obeah

obeah Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    merhaba arkadaslar oyunu hakkında bılgılerı frumdan takıp edıyorum fırsatım oldukca acılan konuları okuyorum
    bılgı sahıbı olmaya calısıyorum

ama bır kac konu kafam da soru ısaretı bıraktı daha once forumda cevaplandıysa gozumden kacmıstır :)
    oyun tarzım pve lerde tech ın kendı skıllerını alıyorum bıo mermı kutusu gıbı destek tarzında oynuyorum
    - Öncelıkle ormor konusu kafamı karıstırıyor suan hangı ıtem ıyıse onu gıyıyorum ama hangı setı ve hangı ozellıklerı veren ıtemı kullanmalıyım
    can mı onemlı atıs hasarımı ormur mu ?

-Herzaman zor bolum atıcak ekıp bulamıyorum yanı 1 ve 2. bolum lerın zor larını oynuyarak ıtem yapıla bılırmı yada kolaylardan ıyı ıtem atma sansı nedır mutlaka ıyı ıtemlerı zor bolumlerdenmı atıyor ?

-pve ıvın onerdıgınızsilah dızılımı nasıldır suan elımde tufek var yanına sılah kalkan alıyorum baska secenekler varmıdır bomba atar vb gıbı
    sıkıll konusundada yardımcı olur sanız sevınırım

okuyan ve yardım eden herkeze sımdiden tesekkurler

2 kişi bunu beğendi.
  2. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    yarısını okumam yetti diye bilirim tech için can yapmalısın cunku tech demek destekci demek atiş hasari yapma bence iyi bir klana gir ve destekci ol yapabilirsen 450 ye yakın can yapmaya bak sen pve de olmassan oyun boş demektir pvpde bir halta yaramıyor zaten pvp de sıkılmasınalr diye açilmiş ama ne yazıkki oyun cok kotuye gidiyor ben bile carimi satiyorum baska sadece pvp olan oyuna gececegim.

3. PuSheT

PuSheT Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Böyle demeni yanlış buluyorum oyun çıkalı aşağı yukarı 1 ay oldu böyle bir süreçten ne beklersin istanbul kıyamet vakti ni hatırlatırım 8 yıllık oyun ilk yılarından bir arkadaşınız olarak oyunun batmış bir şekilde iğrendirici grafiklere sahip olduğu doğruydu fakat 2 yıl sonra oyun evrim geçirmişti günlük kulanıcı sayısı 15 bin vs idi yürüyecek yer yoktu bu oyun böyleyse ilerde pvp olsun pve olsun nerelere geleceği tartışılamaz ki japonya ya bakarak oyunun nekadar ilerlediğini anlayabiliriz.

4. Guiding

Guiding Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    sorunda bu işte turkiyeye gelince cimri oluyolar kendi ceplerini dusunuyolar halbuki coop silahları hemen gelmeliydi

2 kişi bunu beğendi.
  5. xAyKo

xAyKo Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    Bismillah olum açık betada daha :cool:

2 kişi bunu beğendi.