Tekrar Sizlerleyim.

'Hounds Genel' forumunda kadir75 tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar.

Bildiğiniz gibi bu forumda uzun zamanlar harcadım bildiklerimi sizlere aktardım. Elimde olmayan nedenlerden dolayı forumdan uzaklaşmam gerekti ancak geri dönme zamanı geldi sanırım :)

Artık tekrar bu forumu canlı hale getirmek gerekiyor :)

3 kişi bunu beğendi.
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    334
    Tekrar hoşgeldin ;)

2 kişi bunu beğendi.
  3. Karai

Karai Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    iyi hoş geldin, bu harabeyi canlandırabilirsen helal olsun =D

4. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Onlarca oyuncuya gereksizce ban atıldı. Biriside benim kanıt istediğimde de gösterilmedi :D sizin gibi gm gö.tü yalayanlar ve beyin kullanmadan yöneticilik yapanlar oldukça biraz zor canlandırırsınız. Zaten yöneticilerin gö.tü tutuştu eskiden sadece %50 olan indirimler %50 ve aynı zamanda 1+2 gibi şaka gibi bi kampanya olmuş :D :D tabi satamayınca oyuncu kaybedince böyle olur. Neyse kısacası geleceği olmayan bu oyunda beyinsiz ve tecrübesiz yöneticilerle size iyi oyunlar :D

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Keşke küfür edecek kadar aciz olmasaydın. Belki o zaman senide takan olabilirdi.

6. Karai

Karai Üye

Alınan Beğeniler:
    21
    küfür/hakaretleri saymazsak haklı diyebiliriz :( ( Not: haksız yere ban atıldı demiş arkadaş, sebepsiz yere millete ban atıp kendine zarar vermez oyun =D , ama ban atması gereken kişiye ban atmayıp millete sinir krizi geçirttiği oluyo ona bişi diyemem =D )

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Aralık 2015
  7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    :D Arkamdan konuşanlar illa ki olacak. Kıskanan çekemeyen iftira atan. Netice de ben 6 aydır bir kere bile uyarı almadan düzgünce işimi yaptıktan sonra o iftira atanlar sinirden çıldıracak. :) Yüzüme söyleyecek cesareti bulamayan, cesaret ettiğin zannedip " Ben söylüyorum " diyen küfür edecek kadar aciz olan birisin yani cesaret değil aksine korkaklık sergiliyorsun :) Söyleyecek kelime bulamayınca küfre hakarete iftiraya yalana sarılıyorsun.
    Ufak bir hatırlatma sende büyüyeceksin o zaman dediklerim mantıklı gelecektir :)

8. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Aynen abiiii aynen abimsinnnn :D büyüksün sen kralsın :D hadi canlandır buraları bomboş. oyunun asıl formuda bomboş 2 3 tane ilkokullu oynuyor oyunu kaynaş onlarla :D

9. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    334
    Hacı herşeye tamam da o kadar yardirdin sen niye hala forumdasın madem boş :) merak ettim

2 kişi bunu beğendi.
  10. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Haacı cevap tarihlerine bak arada bir girip rezillikleri okuyorum :D:D:D hatırlıyorum başlarda sende böyle iş olmaz bu ne saçmalıklar oyunu bırakıyorum diyordun o zamanlar oyun yönetimini destekliyordum ama şimdi anladım ki sen haklıymışsın :D bunlar tırt bi cacık olmaz bunlardan ben oyun ne zaman kapanacak onu merak ediyorum :D hatta başka bi hesapla oyuna bile giriyorum bazen yaş ortalaması 12-11 :D ilerdeki kampanyalardan birisi de %80 indirim 1+5 :D :D :D başka çare kalmayacak :D