(Ticket)Destek Sistemi Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Bilinçsiz Kullanan Arkadaşlar Buraya!

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda LAMHOW3R tarafından 18 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. LAMHOW3R

LAMHOW3R Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    Arkadaşlar Uzun süredir Oyun içinde yakaladığım Oyun görevlisine soruyorum.
    -Attığım Ticket neden cevaplanmıyor ? diyen benim gibi bir çok insan var.Nedenini çok açık ve net öğrendim sizinlede paylaşmak istiyorum.
    Arkadaşlar bir probleminizi belirtirken attığınız ticket'ın dakikasıyla cevaplanacağını bekleyip acele etmeyin.Çünkü bizim gibi günde yüzlerce kişi ticket atmakta ve bunların hepsini bir robot okumuyor.Yaşadığınız sorunları tabi belirtmeliyiz fakat bazı arkadaşlarda aynı ticket'ı farklı başlıklarda kopyala yapıştır yaparak oyun görevlilerini zor durumda kalmakla bırakmayıp üstüne sorununun nekadar çok ticket atarsam hemen çözüleceğini düşünüyor.Arkadaşlar maximum 2 iş gününde ticket'lara cevap veriliyor fakat hırsınızı ard arda ticket atarak aldığınız için arada gerçekten problemleri olan arkadaşlar kalıyor.Özellikle hatayı hep firmada hep firmada arayan arkadaşlar var bu oyun için değil diyer oyunlar içinde böyle.Birde canı sıkılıp talep açan trollemeye kalkan arkadaşlarımız var tabi gereksiz yere ticket atıp mutlu olanlar.GM arkadaşımızın bu duruma bir örneği şu oldu.
    Örnek:karater kitsin
    Bunun gibi saçma sapan talep açan arkadaşlar çok bende size sormak istiyorum bu talepten ne anlıyosunuz ? eminim benim gibi hiçbirşey.Sonuç olarak şunu söylemek isterim
    -Talep açarken iyice düşünün gerçekten problem bendemi ?
    -Oyun içinde yaşadığınız sorunları problemleri resim,video ile göstermeniz sorununuzu daha hızlı çözüm sürecine sokar.
    -Maximum 3 iş günü içinde evap gelmezse sonra yeniden deneyin ard arda atmanız sizin zararınıza olur spam'dan gereksiz flood'dan başka hiç bir işe yaramaz.Sonuç:sorununuz çözülmez.
    -Lütfen en önemlisi yaşadığınız problem varsa söylemek istediğiniz öneriniz varsa oyun içinde karşılaştıgınız küfür,hile gibi durum varsa ticket' atarken seçtiğiniz talep başlığına dikkat edin.
    -Oyun içinde yaşadığınız problemler vs. gibi şeyleri diyer oyuncularada danışın emin olun bir çok arkadaşınız bu sorunlar için tavsiye ve önerilerde bulunacaktır.Oyun içersinde bilgi alışverişi hem dostluğu kazandırır hemde ticket sayısını azaltarak oyun görevlilerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olur.

3 kişi bunu beğendi.
  2. Tunga

Tunga Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Çok haklısın buna dikkat etmek gerek.

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bazen ticket okuyanlar galiba karistiyor biraz saçma cevaplar alabiliyoruz