Tier bomba atar.?

'Hounds Genel' forumunda che guevara tarafından 7 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. che guevara

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaslar tier bomba atar nerden duser hangi haritadan cıkar yardım.?

2. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Ana görev zor un hepsinden çıkma ihtimali var,ayrıca pvp deki ödül punanınındaki kartlarlardanda atma ihtimali vardır. Ana görevler silah,Ek görevler kıyafet için. Tier silahın seviyesini belli eder. tier 1,tier 2 gibi. Oyundan çıkarabileceğin en iyi bomba atar 2t mavi olan(boloven gibi bişey olması lazım ismi) Çok pahalı bişey değil pazarda fazla tercih edilen bir silah olmadığı için. Herhangi bi ona eş item çıkartıp satarak alabilrisin pazardan.

3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    2 T Mor itemler kutulardan düşmektedir

4. kenan3161

kenan3161 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    2t mor itemler zor modlardanda çıkıyor bilip bilmeden konuşmayınız ayrıca çatı dan 2 t eşşiz çöl tilkisi düşürdüm bayada düşürün arkadaş var 2t mor kartlarda hiçmi görmediniz birde 60 lvl olcanız ?

5. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Konuşmayınız derken benide kastettiysen ben mor item hakkında yorum yapmadım.Ayrıca konuyu açanda mor item sormamış. 2 t mor bomba atarda hiç bi haritadan düşmüyor diye biliyorum. 2t mor oalrak taruz sniper tabanca ve kalkan için üretim klavuzu çıkıyor. 60 lvlsiniz bişey bilmiyorsunuz dediğin adamda Oyuna yeni başlayanlar çabuk öğrensin diye bilgilerini video çekerek paylaşan biri bil istedim.

6. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikle neden mor 2 t dediğimi açıklayayım :D arkadaş özelden mesaj atmıştı bomba atarımı nereden düşürdün diye bende ona cevaben yazdım.
    2.si ben bir şey bilmiyor olabilirim gözünüzde aşağıda ki itemi'i maptan düşürünce bana haber ver ne kadar para istiyorsan biriktirip sana atacağım.

7. kenan3161

kenan3161 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Nasıl 2T mor eşya düşmüyor arkadaş hiç görmedinizmi resmi forum sitesinde bile Modetörler bile açıklama yapmış düşüyor diye asıl sen bilmiyorsun bre cahil.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 9 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    ayrıca 2t mor çil tilkisi düşürdüm bana ulaşın oyundan gösteriyim istersiniz çatıdan kesinlikle kutudan çıkmamıştır.

8. xAyKo

xAyKo Üye

Alınan Beğeniler:
    49
    BANA 2T MOR İTEM ÇIKIYO ÇATIDAN :) ÇOK KESİN KONUŞUYON :) MOR WETLAND KAFALIK ÇIKTI ÇATIDA :)

9. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    O zaman şöyle düzeltelim :) SS itemler kutulardan ve görev 5'in zorundan düşmektedir ;)
    İlgili Konuya Buradan ulaşabilirsiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Haziran 2015