Tüm Klan Liderleri Bir Baksın.!!

'Hounds Genel' forumunda LegenDary tarafından 9 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. LegenDary

LegenDary Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Selamın Aleyküm arkadaşlar öncelikle bi kendimi tanıtayım ben ESTERGON klanının yönetiminden LegenDary-İbrahim arkdaşlar ve benden büyük abilerim bildiğiniz üzere oyun artık sıkıcı ve boğucu bir hal aldı oyundaki item yokluğundan,harita yokluğundan ve kısıtlamalardan dolayı bana göre oyunda pekte bir rekabet kalmadı.Ayrıca oyundaki hatalar,adaletsiz yönetim,vurdum duymazlık ve seçicilik yüzünden her klana eşit davranılmadığınada şahit olduk.Uzun lafın kısası ulaşabildiğiniz tüm klanlara ulaşıp artık oyuna para yatırılmaması konusunda tembihlemek zaten oyuna para yatırmak akıl işi değil fakat gücümüzün farkında olmalıyız arkadaşlar.Bizden geçiniyor zaten bunlar bizim yatırdığımız paralara muhtaç.Peki şimdi bu iş nasıl olacak diyeceksiniz çok basit örneğini sunayım size Wolfteam'da 2 sene önce yapılan boykot.Sonucu JP fiyatlarında düşüş ve etkinlik yağmuru.Arkadaşlar eğer biz ismimizi duyurursak her dediğimizi yaptırırız.Konu hakkındaki fikirlerinizi yazınız eğer birlik olabilirsek TeamSpeak3 Adresimizde yarın bir toplantı düzenliyelim sadece klan liderlerinin katılacağı.

İyi Forumlar...

2. Sheyn

Sheyn Üye

Alınan Beğeniler:
    68
    Çok güzel düşünmüşsün.Hiç değilse bi ders almalılar. @deatHunteR

2 kişi bunu beğendi.
  3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Biz clanca bu oyundan tüm hayellerimizi kayıp ettik

Forumdada duyurusu geçen joygame ait olmayan bu oyuna geçiyoruz açık betası 22 Haziranda basliyormuş

www.metroconflict.net

5 kişi bunu beğendi.
  4. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    İrfan abiyle konustuk bu durumu ... ben eski demons clan lideri yeni anektod lideri ... biz bu durumu destekliyoruz ve artık clanımdan 1 kısı bıle kutu cekmıyor.... darısı diger liderlerinde uyanması ve clanının bu uygulamaya destek vermesi dileği ile ....
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 10 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    aynen macit bizde gecmeyi planlıyoruz... cunku 2 gm le koca oyunu yonetecegını dusunen joygame ailesinin artık kullanıcılara deger verip paraya tapmasını engellemek ıstıyoruz ... paslasalım guzel kardesım !!! gerek ben gelırım tsnize gerek sız buyrun beklerız ....

3 kişi bunu beğendi.
  5. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Yaw bu oyuna neden para verdiniz kiXD al resident evil 5-6 revalation 2- pvp mi yapıcan survival modunu oynucan,
    pve mi yapıcan açıcan raid modunu ,camping mi yapıcan açıcan story modunu, coop mu yapıcan al oyna işte,
    lef for dead 2 al coop oyna anısını verdiniz paralara yazık
    bu pvp
    bu zindan bazlı pve coop da oluyor

bu oyunu 200 tl harcadım item üstünlüğü felan yok resident evil 4-5-6 revalitons serileri 200 tl aldım bir de left for dead al 2 yi 25 tl ye al oyna bu tarz oyunlara fakir fukara ne olur para yatırmayın yazık size o paranıza

2 kişi bunu beğendi.
  6. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    saka gıbı la ilk video :D ölümsüzlüğü bulmuş :D

2 kişi bunu beğendi.
  7. PuSheT

PuSheT Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar topluca Metro conflict e geçelim ozaman fazlada birşey kalmamış oyun hakkında bilgi verebilecek varmı.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 10 Haziran 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Geçmek için sabırsızlanıyorum fakat bu oyunun ingilizcemi türkçemi olarak açık beta ya geleceğini söylermisin

2 kişi bunu beğendi.
  8. Esilou_v4

Esilou_v4 Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    LegenDary-İbrahim Öncelikle merhaba
    Yapmış olduğun konuşma gerçekten etkili şu konuda haklısın duyarsızlık vurdum duymazlık GM'in bütün oyunculara eşit davranmaması oyunda destekli clanların bulunması vs. bunun gibi klişe sorunlar bu konuda sonuna kadar ETERNAL Clanı olarak arkandayız.Ama şunuda bireysel olarak söylemeden geçemeyeceğim yapılan başlatılan bu boykotta şans kutusu vs. gibi nakit ile elde edilebilir silah zırh paketlerinin ucuzlaması Örneğin;Wolfteam gibi 1 kutunun 1,5 , 2 lira olması oyunun revaçını düşüreceğine inaniyorum :)

İyi Forumlar

3 kişi bunu beğendi.
  9. LegenDary

LegenDary Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Doğrudur kardeşim Allah razı olsun.Ama en azından bizim onların müşterisi ve bizden geçindiklerini hatırlatmamız lazım.

ARKADAŞLAR TANIDIĞINIZ TÜM KLAN LİDERLERİNİ DAVET EDERMİSİNİZ KONUYA MÜMKÜNSE YARIN AKŞAM TEAMSPEAK3 ADRESİMİZDE BULUŞALIM VE BOYKOTUMUZA STARTI VERELİM.

3 kişi bunu beğendi.
  10. AziR

AziR Üye

Alınan Beğeniler:
    52
    Esilou nun dediği gibi bazı noktalarda haklısın evet yandaş yardımlı bi oyun oynanıyor evet paramızın karşılığını alamıyoruz ama dediğin gibi wolfteam daki gibi olursa bu oyun iyice oynanılmaz hale gelir benim 500 tl ye aldığım itemleri başka birisi 20 tl ye alırsa bu oyununda afedersiniz ama boku çıkar ve yaş ortalaması iyice düşer emin olun kaybeden yine bizim gibi kullanıcılar olur bu adamlar 100 tl ye 1 kutu satacağına 50 kutu verir çoluğu çocugu doldurur yine parasını çıkartır demem o ki wolfteam a dönerse kaliteli oyuncu kitlesini belli seviyede olan kitlesini kaybeder.

3 kişi bunu beğendi.