Türk Oyunculara Yardımcı Olalım

'Skyforge Teknik Destek Yardım' forumunda Oxeton tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Oxeton

Oxeton Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Arkadaşlar merhaba bende arkadaşımın önerisi ile bu oyuna başladım gerçekten hoş vakit geçirilebilecek bir oyun bana göre tabikide daha fazla türk oyuncu olması hepimizin yararına oyuna yeni başlayan herkese elimizden geldiğince ben ve oyundaki arkadaşlarım yardım etmeye hazırız herkese iyi oyunlar.(pm yada sorularınız olursa burdan konuşabiliriz iyi eğlenceler.)

2. Taekyung

Taekyung Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Öğrenci
  3. Oxeton

Oxeton Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Konuna cevap yazdım arkadaşım.

4. melisaozel

melisaozel Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyuna yeni başlıcam hangi sınıfla daha hızlı gelişirim? Hangisinde zorlanmam biraz bilgi verir misiniz? Teşekkürler

5. Oxeton

Oxeton Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Oyuna başladığın zaman hangi sınıfla hızlı gelişirim diye bir kural yok oyunu biraz araştırdıysan her sınıfla oynayabileceğin gözükmekte tabikide main bir karakter kendine seçeceksin ama her sınıfla ilerleyen zamnlarda oynamak zorunda kalacaksın nedeni ise daha başlamadığın için kafan karışsın istemem ama bir sınıfı tamamen fullediğin zaman class ağacını o sınıfın kendine özgü bir sembolüne sahip oluyorsun bu semboller sana ilerde oynayacağın karaktere ekleniyor örneğin bir paladin oynayıp bitiyorsun onun özelliği sana belli bir hasar geldiğinde seni korurken birkaç sn dokunulmaz oluyorsun bunu başka bir sınıf ile oynarken bu özelliğin hala devam ettiğini göreceksin bu sadece bir örnekti sana....

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ekim 2015
  6. ertadis

ertadis Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunu yaklaşık Eylülden beri oynuyorum. Normalde 27.500 civarlarındaydım 700 e yakın holy text vardı. çoğunluğunu satıp boosterları geliştirdim. 29.100 civarı prestijdeyim. bi türlü prestijimi arttıramadım tıkandım kaldım. yakın zamanda yeni eşya da düşüremedim. Divine moda çok az kaldı ama prestij arttıramıyorum başka ne yapabilirim ?

7. volvoqq

volvoqq Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    beyler oyuna başlıycam yardımcı olacak var mı