TURNUVA MI ?

'Hounds Genel' forumunda oneminute tarafından 2 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. oneminute

oneminute Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    • Öncelikle Buff un orjinal sayfasında açılan " Klan turnuvası adil mi? " başlığı altında ki cvpları okuyunca bende bir konu açayım dedim =)
    • Klan maçlarının Raund lu sistemde olması gerektiğini (ki benm de desteklediğim budur) dünyanın hiç bir oyununda 50 de biter sistemle Klan maçlarının atılmadığını (aynen katılıyorum) söyleylemiş arkadaş..
    • GM cevap olarak Bomba buglarından bahsetti.. Yani bugun çözümü yok ama o harita var millet oynuyor,bug ile bomba çözülünce ve küfür edincede banlanıo oyuncular ....
    • AYNı eleman Silahların adil olmadığından Raund sisteminde Oyuncular Hiç değilse El alma şansı olduğunu (kesnlkle doğru) efsane slahların takım ölüm maçlarında çok etkili olduğunu,5 mermide rakibi öldürdüğünü ( hele skillerle =) hiç değilse bunun önünün keslmesi açısından raund gelsin dedi ( aynen buna da katılıyorum)
    • GM Cevap olarak öncelikle parayı düşündüğümüzü ve adil olmadığımızı düşndüğünüz için üzüldük (sevgili GM bizde SENN BU lafına çok güldük kardeşim benim ) BEN 1T mavi 2 t yeşille çok iyi oynayanları gördüm dedi ( beyin bu kadar işte)
    • Çözüm yok LAF çok ...bOŞ YAPMAYIN BNCE İCRAAT YAPIN..BUG U KALDIRIN
    • BOŞLADINIZ İYİCE 1T MAVİ D2 T YEŞİLMİŞ ...TÖVBE TÖVBEE

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar.
    Kimseye katılması konusunda baskı zorlama vs. yapılmamaktadır. Efsanevi eşyan yoksa yenemeyeceğini düşünüyorsan katılmazsın olur biter.
    Adam para vermiş emek vermiş item düşürmüş. Turnuva var diye sana da aynı itemi mi versin GMler neyin kafası bu merak ediyorum.
    Ne yani turnuva var diye oyunun yapısını mı değişsinler ?
    Oyun modu 50 de biter. Bunu anlamayacak ne var ?
    Bug demişsin iyi demişsin de anlamadığın yada cahilliğinden dolayı bilmediğin bir durum var.
    Buff ve Hounds Türkiye yönetimi oyun yapımcısı değil yayıncısıdır. Yani o dediğin bugun düzeltilmesi için kore ile bağlantıya geçilip koredeki yapımcı firmanın düzeltmesi gerekiyor. Bug 1. turnuva da GM nin bizzat farkına varması ile zaten koreye bildirildi. Daha ne yapsınlar ne bekliyorsun açık betadayız. Böyle hatalar zaten olacak az mantık az beyin jimnastiği yapman dileği ile...

2 kişi bunu beğendi.
  3. oneminute

oneminute Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Evlat Cahiliyeti senden öğrenecek değilim..2 üniversite bitirdim bi ara gelirsn kelime anlamlarıyla öğretirim sana...Turnuvaya katılım konusunda da herkes özgür ona da birşey dediğimiz yok..GÖZLERinle okumayı dene ...! AVUKATLık sektörünede burada başlama o beynini yakarsın..
    - sen bilmezsin BİZ GM lerle konuşuyoruz AZ ÇOK ,KENDİLERİ SÖYLEDİĞİ İÇİN KONUYU TEKRAR GÜNDEME GETİRDİM.GEÇTİĞİMZ AYIN 11 DE BUG KALKIODU ?
    - SEN ÇOK BİLME OTUR OYNUNU OYNA

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Ben oyun oynamıyorum görevimi yapıyorum ;)

5. Murati21

Murati21 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  6. oneminute

oneminute Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    hee ben bildirme amaçlı yazdım ..YAZImı giriş gelişme ve sonuç bölümü olarak oku ...Özellikle sonuca odaklan..ama illada anlamamak istiosan kardeşim sonucu diyim sana ;
    - oyunda bazı arkdaşlarımız Küfürden dolayı Banlanıyor
    -küfürün sebebi bomba kurma oyununda ki bug
    - kazanırken ister istemez bug ile rakibin kazanması sonucu küfürler çıkabliyor ve bunun sonucunda önüne gelen ss aldığı için oyuncular banlanıyor ! BUG olayı nın çözümü olmuyorsa HARİTAYI kapat.. kapatmıyorsan O buga dayalı küfürlerde BAN lama yapmıcaksın !

- Umarım Anlamışsındır ....

7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Küfür etmeyin o mapta bug var evet. Düzeltilmesi için çalışılıyor. Daha ne yapalım oyunu mu kapatalım ?
    Yayınlayan ile yapan arasında ki farkı anladığınız da ne demek istediğimi de anlarsınız.

8. oneminute

oneminute Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    KARDEŞİM YAŞIN KAÇ BİLMİYORUM AMA GAYET BASİT BİRŞEY YAZIYORUM ŞURAYA..HALA anlamıosun yada ANLAMAK İSTEMİOSUN. oyunda hata olduğunu kabulleniosun ? oyunu kapat demiyoruz sana oyuncular bug yaptığı zaman gösterilen tepkiyi de normal karşılayın diorm ? anladın ? ok ?
    HALA YAYINlayan la yayın yapan diosun...Allah aşkına Yetkiliysende sen cvp verme başka arkadaş ilgilensin ...

9. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Yaş önemli değil. Küfür etmenin acizlik olduğunu benden öğrenmen senin acizliğin. Ben şuan sana görevli sıfatıyla cevap vermiyorum. Burası resmi forum değil. Kaldı ki sen küfür ile bir şeyler yapabildiğine inanıyorsan. Küfür etmeye devam et. Açık betada olan bu oyunda hatalar olacak bunlar tüm sürümde olduğun da bu lafları kullanma hakkına sahip olacaksın.
    Açık beta.
    Açık..
    Beta..
    Kafana bir yere yaz.
    Az otur düşün bu lafımı..
    KÜFÜR ETMEK ACİZLİKTİR

10. LegenDary

LegenDary Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    @kadir75 Oyunların buglarının kapanıp kapanmadığını yada yayıncıyla yapımcının arasındaki farkı bizden iyi bilemezsin.Çünkü bizde bir oyun yapıyoruz bir oyununda türkçe yayımcılığını yaptık.Onemunite (Abim) oyunun acemiliğinden bahsetmiş ve adaletsizliğinden bahsetmiş ama sen ısrarla muhalefet oluyorsun tamam belki yetkilisindir belkide kendini yetkili sanıyorsundur.Kısaca oyunun bugu yayımcı firma olsanda oyunun tüm dosyaları sana verilir yani ufak bir bug için koreye bildirim yapılıp kapanmasını bekleyip sonra kapanmış haliyle oyunun gücellenmesi getirilmez sen yapabilirsen yaparsın test sunucunda yapamıyorsan koreden bir yetkili girip halleder.Bu aynı bir bilgisayara Alpemix'le bağlanmak gibi birşeydir.Küfür konusuna gelince küfüre acizlik diyen bir klan liderinin klanının isminin AMK olması kadar saçma bir durum yoktur.Kim aciz tartışmayalım istersen?

2 kişi bunu beğendi.