Var olan dosyalar tekrar iniyor

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda Drfx tarafından 23 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Drfx

Drfx Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar, oyuna girdiğimde "sunucu bağlantı hatası" diyordu sonradan öğrendim ki herkeste oluyormuş bu hata. Ancak bunu bilmeden önce şu linkte gösterildiği şekilde adımları takip ettim ancak ardından ikona tıkladığımda oyun hiç açılmamaya hatta client bile görüntülenmemeye başladı. Sonra kurulum dosyasını tekrar çalıştırdım. Şimdi ise client'i her açtığımda zaten Archive klasörü altında var olan dosyaları tekrar indiriyor.

Şimdi ne yapmam gerek? Var olan dosyaları kontrol etmeden önce indirmesi zaten bir client'in ayrıca saçmalığı ancak internetim o kadar hızlı değil ve aylar beklemek istemiyorum. Var mı bir çözümü?

Yine çözüm, verdiğim linkteki gibi "belirsiz" ve "ne yaptığımız açıklanmadan" olursa uygulamaya niyetim yok haberiniz olsun.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Nisan 2015
  2. AydemirHAN

AydemirHAN Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence komple kaldır bilgisayarından oyunu ve tekrar yükle. Yine patch atacak ama zor olsun temiz olsun.

3. Drfx

Drfx Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunu komple kaldırıp baştan yükleyecek olsam, şu anki durumu sorun edip bundan rahatsız olur muydum sence? Böyle bir lüksüm olsa zaten o linkteki yolu izlemek yerine kaldırır baştan yüklerdim.

4. AydemirHAN

AydemirHAN Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Meslek:
    Öğrenci
    Linkteki konuya baktım sadece bir yorum var oda olumsuz. Yine o konuyu açan arkadaşa sorabilirsin.