Video Nasil Çekerim.

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda B0SS tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. B0SS

B0SS Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Lütfen HOUNDS için hazırlamak istedigim 1 kaç video çekmek istiyorum fakat nasıl cekerim ,

Bandicam gibi hertürlü yolu denedim yapamadim.

Oyunun kendine ait video cekme programi varsa biri bana Bildirirse cok sevinirim.

2. #Sinan

#Sinan Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Benim Adım Sinan. Öncelikle Oyunda Video Resim Gibi Çekmek için oyunun kendine ait bir sistemi yoktur. Video vs Resim Çekmek İçin Oyunu Pencere Modunda ve Fraps Adlı Program ile Çekin.

1600x900 Pencere Modu Olarak Ayarlayın

3. B0SS

B0SS Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    #Sinan kardeşimin Bu anlatımınn için Sana Çok Teşekkür Ediyoru... 2-3 DK kani bana ayirdigin içinde ediyorum...

Teşekkürler.

4. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Öncelikle merhabalar.
    Pencere modunda oynamanız sıkıntı olacaksa size önerim bandicam full sürümdür. Googlede rahatlıkla bulabilirsin. :)
    Onu indirdikten sonra kayıdı başlatmak ve durdurmak için bir tuş ataman gerekiyor. otomatik olarak f2 tuşunu kendisi atıyor sen değiştirebilirsin. Böylelikle rahat rahat bideo çekebilirsin. Kolay gelsin.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 21 Mayıs 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Öncelikle merhabalar.

Ekran görüntüsü almak için PrtScSysRq Tuşu yani printscreen tuşunu kullanmak gerekiyor. Bu tuşa bastığında oyunun yüklü olduğu klasörde ScreenShot adlı bir klasör oluşuyor. Bu klasörde resimlerini bulabilirsin.
    Örneğin :C:\Buff\Hounds\ScreenShot

Video konusuna gelecek olursak bende öyle sorunla karşılaştım bandicam'ın tam sürümünü yükledikten sonra sorunu çözdüm. Sende internette kolaylıkla bulabilirsin. Oyun moduna aldığında FPSyi gösterirsen eğer programın çalıştığını yada çalışmadığını anlarsın.

Kayıt Yapmıyorsa FPS değeri Yeşil Renkte Oluyor.( Sağ Üstte )
    Kayıt Yaparken İse FPS değeri Kırmızı Renkte Oluyor.( Sağ Üstte )

Kayıt Yaparken FPS düşebilir. :) Bu fark ile kayıt yapıp yapmadığını anlayabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Kolay Gelsin.

5. B0SS

B0SS Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    sagol kardesim.