Videolara seslendirme ekliyecekler için

'Hounds Video ve Resim' forumunda Chris_Redfield tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    1:ses kayıt alırken ses tonunuzu o anki oyunda örneğin şavas anında şavasıyorsunuz gibi olmalıdır
    (günlük konuşma veya sanki muhabbet havasında konuşuyormus gibi olmasın)
    2:seslendirme yaparken o anki duygu içerisinde gibi olmalısınız örnek karakter pisikopatsa pisikopat gibi davranmalısınız.
    3:sesledirme yaparken türkçeyi doğru kullanmalısnız , harf yutmamalısnız

benim önem verdiğim 3 madde daha bir sürü madde vardır google açın sorun önünüze çıkıcaktır

seslendirme bana ait , ilerde belki zaman kalırsa bunun full versiyonuda yaparım

bir eski laptop kullanılarak yapılmıstır

Seslendirme yaparken örneğin kardeşin karın amcan kaybolmussa gerçekten bu durumla karsılasmış gibi davranmalısınız

bu filmin türkçe seslendirmesi çok iyidir street fighter suikastçi sanatı filmi ,
    Bu film fan yapımı olduğu için sitelerden izleyebilirsiniz
    http://www.filmifullizle.org/street...r-assassins-fist-2014-turkce-dublaj-izle.html
    tıklayın izleyin seslendirme ne kadar başarılı olduğunu görün ,
    Seslendirme yapanlar gönüllü kişiler para almadan yapmışlar

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Haziran 2015
  2. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    :D

2 kişi bunu beğendi.
  3. Chris_Redfield

Alınan Beğeniler:
    16
    Seslendirmenin iyi olmazsa videonun kalitesi düşer , en iyi bir film olsun ama dandik bir Türkçe dublaj olsun o filmin kalitesi çok düser,
    Kadir yaydığı video da seslendirme sanki ruhsuz.
    ulan kardeşin kaçırılmış veya zombilerle tek cebelesiyor ,sen orda muhabbet havasında seslendirrmissin
    hani ortama göre olmamış,duygu yok ruh yok orda,
    sesiniz çirkin felan değil normalde ok
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Evil ken ve Evil ryu göre seslendirme yapttım
    ACT 1: Evil Ryu Kene seslenir
    Act: 2 : Ken Evil Ken dönüştüğü için sesi ve görüntüsü değişir
    kapiş?
    Şeytan karekterler türkçe seslendirme gerek ingilizce başka dilde seslendirmek zordur ki yapılması güçtür
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Bonus . Evil Ken vs Evil ryu
    Oyun programını isteyen mesaj atabilir içinde 1000 küsür karekter vardır , Snk,capcom,D.C,marvel,anime karekterleri bulunur.Kage no ninjutsuXD 15 gb felan boyutu içinde 500 yakın soundtarck vardır 600 yakın stage
    -------------------------------------------------------------------------
    extra söz: hounds seslendirenler ne kadar başarılı çıkarmaların sebebi sanki böyle bir felaket içindeymiş gibi seslendirmis olmaları gerçi hounds içinde bazı seslendirmeler olmamış ama seslendirme iyi ama çok iyi değil

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Haziran 2015
  4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Sanki adamlar 120 dklık diziyi Türkçe düblaj yapmış gibi davranıyorsun adamlar 5 dk kendince Düblaj yapmış sen git dizi forumlarında bunları yaz

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar. :) Dediklerine ne kadar çok katılsam da biz o sıra bayağı gırgır şamata eğlence halinde olduğumuz için :D O dediğin olmadı ne yazık ki kaldı ki burada tam donanımlı bir iş yapmıyoruz sen sesleri editleyebiliyorsun diye herkesin bunu bilmesini bekleyemezsin :) Yani diyeceğim o ki orada 4 kişi var 3 ünü ben seslendirdim. Ve ilk defa böyle birşey yaptım :) Eğlendim mi eğlendim gerisi teferruat :) Bir daha kine sana geliriz ;)