YA TAM 6000 C BEKLİYORUM YARDIM EDİN HESABIMA YÜKLENMEDİ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda askin321 tarafından 18 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    SELAMÜN ALEYKÜM BUGUN MOBİL ÖDEME İLE 2000 C YÜKLEDİM KODU GİRDİM SİTEYE ÖDEME BAŞARIYLA ALINMIŞTIR DEDİ VE OYUNA GİRDİM 2000 KREDİ YOK 2 GÜN ÖNCE 4000 KREDİ DAHA YÜKLEDİM ONLARDA GELMEDİ GELMİYOR KREDİLER YARDIMCI OLUN ALLAH RIZASI İÇİN TİCKETLERE CEVAP VERMİYORLAR YA

BU OG LERE NERDEN ULAŞABİLİRİM ŞANSLI MAVİ ALEV KUTULARI GELDİ VE BEN ALAMIYORUM YAZIKTIR GÜNAHTIR YA HEMEN ÇÖZSÜNLER BUNU YOKSA MAHKEMEYE VERECEĞİM NE TİCKETLERE BAKIYORLAR NE FORUMLARA AYIPTIR YA

2. Clarie_RedField

Alınan Beğeniler:
    3
    mahkemeye versende bir sey kazanamazsın bu tür seyler kumar gibidir .en iyissi oyunları multiplayer oynamak
    oyunun kapanma derdi yok !
    o yüzden free to play oyunlardan korkucaksın beleş oynuyacan ama para yatırmıyacan
    oyuna para yatırıp pay to win olanlarda kapanınca soğuk su içsinler

3. Beast

Beast Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Mobil ödeme yaptiysan bir mobil sirketi arayip, gercekten para cekildi mi diye bir sorsan acaba? Bilmem, internet üzerinden mobilinin alim satimlarini görme ihtimalin yoksa, en iyisi sirketi aramak.

4. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    EVET ÇEKİLMİŞ PARA

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Kaç defa deme gerekiyor bilmiyorum ama. Git şu destek sistemine talep aç burada boş boş konu açacağına şimdiye halledilmişti işin. Ama yok.. ya sen anlamıyorsun ya da ben anlatamıyorum.

6. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    kadir belki 100 defa açtım ticket diyorum kimse cevap vermiyor mavi alev seri kutuları geldi ve benim almam lazım kimse cevap yazmıyor ya
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 18 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    kadir belki 100 defa açtım ticket diyorum kimse cevap vermiyor mavi alev seri kutuları geldi ve benim almam lazım kimse cevap yazmıyor ya

7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Talep açtıysan bekleyeceksin. Bildiğin gibi bayram. Normalde 5 kişi çalışıyorsa şimdi 1 kişi var. O yüzden sabırlı ol boş boş konu açıp forumu kirletme.

8. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    PEKİ
    PEKİ MAVİ ALEVLER BİTERRSE NE OLACAK SUÇ ONLARIN VE BEN MAVİ ALEV KUTULARINDAN ALAMICAM ? HE

9. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Burada suçlu aramıyoruz. Hata varsa düzeltilmesi için uğraşıyoruz.

10. askin321

askin321 Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    SUÇLU VARSA ODA HOUNDS EKİBİ 6000 KREDİ NE KADAR EDİYOR BİLİYORMUSUN SEN 160 170 TL YE YAKIN PARA EDİYOR KİMSE KİMSEYE BU ZAMANDA O KADAR PARA VERMEZ BEN 170 LİK KREDİ ÇEKİYORUM VE HOUNDS EKİBİ BAKMIYORLAR CEVAP VERMİYORLAR ULAŞAMIYORUM NE KADAR LANET BİR OYUNMUŞ HAKKIMIDA HELAL ETMİYORUM AMA BUNLARA EĞER YARINA KADAR KREDİLERİM YÜKLENMESSE ŞİKAYET EDECEĞİM AYIPTIR GUNAHTIR NE BİÇİM EKİP BU AYNİSİ SANA OLSAYDI SENDE AYNİSİNİ YAPARDIN HATTA DAHA FAZLASINI BİLE YAPARDIN KADİR ŞUAN SENİN BAŞINA GELMEDİĞİ İÇN HAVAN HOŞ