yenı baslayanlar nasıl bır yol ızlemelı

'Hounds Genel' forumunda obeah tarafından 28 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. obeah

obeah Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    merhaba arkadaslar ismim abdullah yas 32 oyunu bugun ındırdım guzel eglencelı pve tarafı benı daha cok sardı
    ama yenı baslayan ların nasıl bır yol ızlemesı gerekır bunun ıcın pek yardım eden bır konu bulamadım

ornegın gırdıgım pvelerde hangı sınıf ne ısyapar bunu tam goremedım genelde karambole gıdıyoruz
    support yazdıgı ıcın bu karakterı sectım ama sanırım daha cok keskın nısancıymıs :)

pvp de herkez elıne bır kalkan almıs dolanıyor bana kecı lerın kafalarını tokusturması gıbı geldı :)
    yanı pvp sınden daha cok seyler beklıyordum

neyse asılkonu ya donelım

oyuna basladık hergun gorev yapıp gorevlerden gelen esylardanmı ıtem dızıyoruz pvp ve pve ıtemlerı ayrımı oluyor

bir klana gırmek oyun ıcınde bır faydası olurmu yanı solo takılarakda oyun oynana bılrımı

sizce pve lerde encok aranan sınıf hangısı ona gore bır karakter ıle oynamak ıstıyorum
    neyse yazı uzuyor cevap veren artkadaslara sımdıden teskkurler iyi oyunlar

2. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Merhabalar.
    Tek kelime Tech Sınıfı Karakter :)
    Neden mi
    Çünkü Solo Takılacaksan Kimseye İhtiyaç Duymayan Tek Karakter Tech'tir. Ama yok ben pvp takılacağım diyorsan bence assault çünkü pvp haritalarının çoğu yakın mesafe keskin nişancı olucam diyorsan support açma derim. Tech sniple daha çok kullanışlı bunun nedeni ise pvp haritalarında mermi sıkıntısı. Snipsin ama mermin 20 felan dı galiba. Tech olsan alacağın 3 itemle kendini rahatlıkla koruyup rakipleri indirebilirsin.
    1. Cephane kutusu
    2. Taret
    3. Düşmanların yerini gösteren alet ( adını unuttum bakarsın )

Bir yere pustuğunda tareti seni koruması için koyarsın 3. maddedeki skille de sana gelen var mı yok mu rahat görebilirsin. Zaten mermi derdin olmayacağı için rahat edersin.

Gelelim pve modu oynayacaksan ki ben gibi Tech gene en kullanışlı. Mermi derdin yok canın çok azıcıkta playerliğin varsa tamamdır. :) Tech bomba atar denmiş ancak Smg ve silah kalkandan şaşmam :)

Klana girmenin şöyle bir avantajı olabilir. Takılırsın görevleri yapamazsın yeni oyuncusundur. Girdiğin odalarda kimse sana yardım etmez o sırada klan arkadaşların devreye girebilir.
    Karakterini kendin belirlemen gerekir hangisini oynamak istiyorsan onu oynaya bilirsin.
    Neden Tech dediğime gelirsek aşağıdaki videoları izlersen ne demek istediğimi anlarsın :)
    Ana Görev 1 Zor Bölüm Tek Kişi İle Nasıl Oynanır !
    Ana Görev 2 Zor Bölüm Tek Kişi İle Nasıl Oynanır ! ( 1 den 5 e kadar tüm bölümleri solo geçmeye çalışacağım )
    Radar Üssü Zor Nasıl Geçilir !
    Ölüm Sokağı Zor Nasıl Geçilir ! ( 3. Maddedeki İtem Bu İşte Kırmızı Gösteren :) )

Umarım kararın Tech Olur ;)

2 kişi bunu beğendi.
  3. obeah

obeah Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    vermıs oldugun cevap ıcın sagol tech sınıfını deneyecehım pve de takılıp ıtem dızmeye calısacahım
    itemı kendımız de yapa bılıyoruz sanırım kendım yapmayamı gorev sonu dudurmeyemı ıcalısmak daha kolay ıtemı nasıl elde edebılıyorux kısaca acıklaya bılırmısınız

4. EfsaneAvcı

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Denizcilik Lisesinde Öğrenci
    PVE Modunda Kim Ne Derse Desin 2 Sınıf Yetiyor Bunlardan Biri Support Bir Diğeri İse Tech Neden Support Diyecekler Var Düşmanı Yavaşlatma Olsun Kolay Can Doldurması Olsun Bu Yüzden Support ve Tech Vaz Geçilmez İkili Merak Etme Pve ve PVP İtemlerini aynı anda kullanabilirsin bir fark yok Klan Önemli Çünkü Klan İçi Yardım Aşırı Fazla Oluyor

5. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Tekrardan Merhaba.
    İtem kazanmak Pvp modların da daha kolay gibi görünse de işin aslı öyle değil benim düşünceme göre. Pvp de belirli bir puan biriktirince item hakkın oluyor. İtemler güzel düşme ihtimali de var. Ancak Seviyene bağlı olarak ezik itemler düşebiliyor. Mesela 1 lvl pvp atarsa 2T yeşil itemi düşürmesi bile mucize :) Pveler de Zor görevlerde %100 2T itemler geliyor Mavi dir Mor dur Yeşildir tamamen oyundaki takım puanı ile alakalı olarak geldiğini düşünüyorum. Yani en kötü 2T cepte :) Pvp de ortalama 4 veya 5 maçta ( kaybettiğinide var sayarsak ) 1 item alırken. Pve de her oynadığın oyunda düşürme ihtimalin var yeter ki bölümü başarılı bir şekilde bitir :) Senin yerinde olsam sağlam bir klana girip Full pve atıp kazanmaya bakarım hem seviye hem item :) Rütbe makrocuların elinde zaten. En azından lvl'ini kasmaya bak :)

2 kişi bunu beğendi.
  6. obeah

obeah Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    yardımlarınız ıcın sagol un suan tech ıle oynuyorum gorevlerımı yaomaya calısıyorum ins keyıflı zaman gecırırız

7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    2 kişi bunu beğendi.
  8. EfsaneAvcı

Alınan Beğeniler:
    10
    Meslek:
    Denizcilik Lisesinde Öğrenci