Yeni Yama (9 Temmuz) Detayları !

'Hounds Genel' forumunda kadir75 tarafından 9 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Uzun süredir beklenen yeni yamamızın detayları burada! Serinlemek için soğuk bir şeyler alın ve yeni yamanın detaylarının keyfini çıkartın!

Hikaye Yeni Görevlerle Devam Ediyor
    Wickbroke’un şeytani güçlerine karşı savaşmanın vakti geldi! Kuzeye İlerle Ana görev 1-Bangkok’u Geri Almak ve Ek Operasyon Öldürme Puanı:Araştırma Kompleksi Normal ve Zor seviyelerde oynamak üzere açılmış olacak. Hikayeleri kulaktan kulağa yayılan bir kahraman mı olacaksın, yoksa zorlu şartlara yenilenlerden mi? Kaderini belirlemek için savaş seni çağırıyor.

Yeterince Hazır Mısın?
    Eğer zorlu bir mücadeleye hazırsan yeni Özel Operasyon, İmha: 3 No’lu Bölge seni ve takımını bekliyor. 10 etap, daha çok kan ve muhteşem ödüller senin olacak. Yalnız seni uyarmamıza izin ver: Bu fazlasıyla zorlu olacak. 

Efsanevi’den Daha İyi: Co- op Silahları
    Daha iyi silahlar arıyorsanız işte size bulmanız için bir şans; üstelik bu sefer rastgele kutulardan çıkmayacaklar! Bugün yapılacak bakımla birlikte Mavi Alev ve Kızıl Kertenkele silahlarını tamamen ücretsiz ve çok daha yüksek hasarlar verecek şekilde üretebileceksiniz. (Altın ve kaynaklara ihtiyacınız olacak.) Silahların yalnızca Co-op Modunda kullanabileceğini unutmayın.

Şehre gidin ve [AAC] Bakımcı Arkon’u ziyaret edin. Onunla üretebileceğiniz silahları ve eşyaları control edebilirsiniz. Gerekli eşyalarıysa aşağıdaki görevlerden toplayabilirsiniz:

Süper Polimer Biyoaktif Reçine:Özel Operasyon:Şehir Kanalizasyonundan elde edilebilecek.(Bölüm 4,5,6,7,8,9)
    İyileşme Engelleyici Enzim:Özel Operasyon:Şehir Kanalizasyonundan elde edilebilecek (Bölüm 9,10)
    Diğerleri: Parçalama ve Üretim.

Şehir Kanalizasyonu'nda Yeni Ödüller
    Daha fazla Altın toplamak yetersiz geliyorsa Eşsiz S silahlara ne dersiniz? Bu yamayla birlikte Eşsiz S Seviye Silah Kılavuzları ve S Seviye Co-op Silah Kılavuzları düşürebileceksiniz. Hangi kılavuzu nereden bulabileceğini merak ediyorsan aşağıdaki listeye göz at!
    Bölüm 4: Eşsiz S Seviye Keskin Nişancı Tüfeği A, Pompalı B, Tabanca Üretim Kılavuzu
    Bölüm 5: Eşsiz S Seviye Hafif Makinalı Tüfek, Tüfek, Pompalı A Üretim Kılavuzu
    Bölüm 6: Eşsiz S Seviye Mitralyöz, Keskin Nişancı Tüfeği B, Bomba Atar Üretim Kılavuzu
    Bölüm 7: Eşsiz S Seviye Co-op Tabanca ve Keskin Nişancı Tüfeği A Üretim Kılavuzu
    Bölüm 8: Eşsiz S Seviye Co-op Pompalı A, B Üretim Kılavuzu
    Bölüm 9: Eşsiz S Seviye Co-op Hafif Makinalı Tüfek, Tüfek, Mitralyöz A Üretim Kılavuzu
    Bölüm 10: Eşsiz S Seviye Co-op Keskin Nişancı Tüfeği B, Bomba Atar, Silah-Kalkan Üretim Kılavuzu
    Ekstra: Üretim malzemeleri için lütfen Co-op detaylarını inceleyin.

Görevler Kolaylaştı!
    Ana ve Yan Görevleri tamamlamakta sorun yaşıyorsanız sizin için iyi bir haberimiz var. Ana görev ve Ek Operasyon bölümlerindeki canavarların HP ve saldırı güçlerini düşürdük! Bazı bosslar ve mini bosslarınsa HP’lerini %20 düşürdük. Hala görevlerinizi tamamlayamadıysanız şimdi savaşmanın ve benzersiz silahlar, zırhlar ve daha fazlasını kazanmanın tam zamanı!

Daha Fazla Görev
    Daha fazla görev almak isteyen? Yeni ana ve yan görevlerle beraber tamamlamanız gereken yeni görevler alabilecek ve harika ödüller kazanabileceksiniz. Şehirdeki görev işareti olan OOK'ları ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Bununla birlikte oyuna bir kaç yeni günlük görev de ekledik. Bu yeni görevler daha çok ödül, altın ve tecrübe puanı kazanmanıza yardımcı olacak. Yeni günlük görevlerle beraber, alınabilecek günlük görev sayısı da arttırıldı.

Ve Diğer Yenilikler…
    • Pompalı-Kısa Namlu yeteneğinin etki alanı düşürüldü.
    • Mitralyöz’un verdiği hasar arttırıldı.
    • Klan Listesi sayfaları numaralandırıldı.
    • Bazı görev hataları düzeltildi.
    • Ara yüzde performansı arttıran bazı düzenlemeler yapıldı.

5 kişi bunu beğendi.
  2. #GhosT|GDI

#GhosT|GDI Üye

Alınan Beğeniler:
    57
    Sonunda beklenen yama geldi ya çok şükür. Lv sınırı ile ilgili bi bilgi varmı ? Üstelik pompalının birazda olsa zayıflaması iyi olmuş. Paylaşım için teşekkürler

3. nexontr

nexontr Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    yeni görev gelse nolcakki 65 lvliz exp işlemiyor nalet olsun ya

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Güzel yama tebrik ederim :)

5. SehinSah

SehinSah Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Şu lvl artık gelmeli diye düşünüyorum. 2 ay oldu 65 olalı

6. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Hiç Sorma Kardesm Oyunun Tadı Kalmadı Ya

7. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Seviyelerin gelmesini bende istiyorum.
    Yakında oda gelir.
    :D

8. SehinSah

SehinSah Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    bir ton eksik var oyunda ama oyunun yöneticileri ve yardımcıları hala adam avlama peşinde.En basitinden susturucu üzerinde yazan öelliği vermiyor ses dışında. Bu kadar zaman geçmesine rağmen düzeltilmemiş olması tuhaf.
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 9 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    @kadir75 Senin oyunla alakan yok kardşeim. Sen forumda falan takılıyosun.

9. nexontr

nexontr Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    ben awp susturucu taktım artı4 saldırı eklendi çalışıyor bende

10. MaRaZ

MaRaZ Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    Ama Gerçek Artık İnsan İster İstemez Soğuyo Artık 65 de Tıkanıp Kaldık Han Nasıl Anlatayım Lan Zaten Lvl Alamıyo Zaten Alamıyom Dio Oynamıyo Ben 2 Tane Çar Yaptım Smdi Bionu Kaıom bionu
    Battlefield Türkiye Spam Koruma Aktif 9 Temmuz 2015 Mesajlarınız Birleştirildi
    Ya Bi Tahmit Yürütün Kaçta Açılacak Sunucular ????