Yeniyim birkaç sorum var şimdilik

'Hounds Genel' forumunda SalvatoreL tarafından 25 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. SalvatoreL

SalvatoreL Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Selamün aleyküm öncelikle oyunda 21 lvlim karakterimi hızlandırmak istiyorum hangi eşyaları hangi özellikleriyle kullanmalıyım ? ve silahlarımı uzun süredir değiştirmedim PVE için en iyi silahlar hangileridir "oyun parası ile alınabilecek"

2. dotArcher

dotArcher Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Meslek:
    Öğrenci
    Bunun pek bir ayrımı yok aslında, PVE için; Tüfek, Bomba Atar, SGM gibi uzun vadeli kurşunu yeten, düzgün hasar veren ve alan etkisi yaratan seçenekleri seçebilirsin. "Oyun paran" yetiyorsa 2T mavi yok ise yeşil almanı öneririm. Başkada bir şey yok yani item konusunda.

3. SalvatoreL

SalvatoreL Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    karakterimin koşmasını hızlandırmak için ne yapabilirim ?

4. Decaw

Decaw Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Aynı sorundan bende muzdaripim. 30 level oldum hala oyunun başlangıcında verdiği talim keskin nişancı tüfeğini kullanıyorum. Dükkanda elimdeki silahtan yüksek hasara sahip silah yok. Oyun sonu ödüllerinden de aynı şekilde elimdeki silahtan yüksek hasarı bulunan oto keskin nişancı tüfeği düşüremedim. Bir tane sağlam manuel tüfek var onu da pve görevlerinde kullanmam zaten :D tavsiyelerinizi bekliyorum.

5. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    karakterinin daha hızlı koşmasını istiyorsan, yetenekler kısmında depar olmalı veya pasif halde %10 hız artırıcı

Edit: madem işe yaramayan silahlarla geziyorsunuz. size tavsiyem Pazar'ı iyi kullanmanız. her pve ve pvp için oynadığın oyun sayısına göre GOLD'unuzu biriktirip Pazar'dan Mavi güzel efsunlu eşyalar toplayabilirsiniz.

2 kişi bunu beğendi.
  6. SalvatoreL

SalvatoreL Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Pve için hangi efsunları kullanmalıyız peki ?

7. DopplerEffect

Alınan Beğeniler:
    20
    yp, nüfuz değeri, yaralama ve daha birçok güzel efsunlar var zaten. örnek: mitralyöz kullanıyorsan ısı toleranslı giysileri tercih et. bunun gibi mantık yürüterek güzel efsunlu giysiler al kendine. pve ve pvp diye bir şey söz konusu değil. belki oynarsa bir iki efsun oynar.

8. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    karakterın hangisi ?

9. SalvatoreL

SalvatoreL Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    tech

10. emrecansahin

Alınan Beğeniler:
    37
    Meslek:
    Öğrenci ( Radyo ve Televizyon )
    bende tech oynuyorum ve daha çok savunma özellıklerını seçip kullanıyorum ıtemlerımde. pvplerde pompalı kullanıyorum ben pve lerde tüfek ve bomba atar kullanuyorum