Yoklama Defteri Bugu !

'Hounds Genel' forumunda FD. tarafından 7 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. FD.

FD. Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Merhabalar,

Geçtiğimiz gün yapılan bakımdan önce yoklama defterinde 5. gün gelen "Şanslı Büyük Gelişmiş Wicbroke Zırh Kutusu" takas edilebiliyor, postadan gönderilebiliyor ve pazara koyulabiliyordu...
    Bunu fark eden bazı oyuncular klanlarına duyurup 30-40 tane yan çar açıp "YurdaER" klanı gibi kendilerine yolluyordu.
    DarkAgesS klanı ve YurdaER klanının oyuncularının incelenmesini talep ediyorum.Ayrıca pazara 25-30 kadar wicbroke kutusu koyanlardan da şüpheliyim.Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum...
    Teşekkürler.

2. katliam362

katliam362 Üye

Alınan Beğeniler:
    36
    adam kafayı çalıştırmış yapmış sana giren çıkan neki bunu kendine dert edion

4 kişi bunu beğendi.
  3. kadir75

kadir75 Üye

Alınan Beğeniler:
    536
    Meslek:
    Pc-Programcısı
    Bu durum son geçilen yama ile düzeltilmiş olup geçmişe dönük herhangi bir işlem yapılması uygun değildir.
    İyi forumlar.

2 kişi bunu beğendi.
  4. deatHunteR

deatHunteR Üye

Alınan Beğeniler:
    132
    değerli arkadaşım f.d .. kadir in de dediği gibi bu oyunda kafasını calıstıran yol alır... sizde yapsaydınız bi halt etmezlerdi ki bunu yapan sadece o clan degil emin olabilirsin... geriye donuk islem yapamazlar... haksızlık dize kadar vurmuş... pride in birazcık yüzü varsa toplantı duzenlesın ... bakalım bu sefer ne hikayelerle gelecek cidden merak ediyorum... dediklerinin 10 da 6 sı hikaye ... gerisini sen anla guzel ınsan

5. mustafa04

mustafa04 Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    neden oyunda cekememezlik var sananene arkadasım isteyen istedigini yapar sanane

2 kişi bunu beğendi.