Zor Bölümleri Gm Destekli Geçmek ?

'Hounds Genel' forumunda hyp3r tarafından 19 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Arkadaşlar benim gördüğüm kadarıyla gm yardımı ile zor bölümleri geçenler var oyunda ben bu durumdan çok rahatsızım açıkçası bunun mantıklı bir açıklaması olamaz çok geniş bir oyuncu kitlesi olan bu oyunda görevlilerin belirli bir grupla oyuna girip bölüm geçmesi kadar saçma bir şey olamaz ben bunu facebook veya destekten yazsam bir şey yapmazlar ancak siz oyuncuların bundan haberi olsun isterim siz de düşüncelerinizi paylaşın isterim.Sonuç olarak bu oyunda sadece bir iki grup yok diğer adamlar geçemeyip geride kalınca bunun hesabını kimse vermeyecek neden oyun görevlileri oyuncu arkadaşlara yardım ediyor ki yada kim bu kendine destek aldırtan kendine ''oyuncu'' diyen arkadaşlar ? (Okuyun bilgi sahibi olun diye açtım konuyu görüşlerinizi yazabilirsiniz)

2. zEdward

zEdward Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    bende bu gün şahit oldum odayı kuran şahıs zor5 hayaleti açmış og lerle birlikte buraya kadar gelebildik fln dedi wolfteamda yaptıklarını bunada yapıyolar tam adam gibi 1 oyun buluyoruz onuda mafediyorlar.

3. K4U

K4U Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Betada vardıda obt de rastlamadım eğer varsa gerçekten yazık insanların emeklerine..

4. dotArcher

dotArcher Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle oyun Joygame oyunu değildir. İkincisi bu kapalı betada kimse yapamıyor diye yapılan bir şeydi. Açık betada GM'ler hiçbir şekilde yardımda bulunmaz. Eğer böyle bir şey varsa kanıtınız olmak zorunda.

2 kişi bunu beğendi.
  5. SirLack

SirLack Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Meslek:
    Üni.
    +1

6. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Kendi ağzıyla nasıl geçtiğini anlatan kişiler yalancı oluyor o zaman bu arada joygame diyen olmadı zaten ? geçenlerin dediklerine göre zor zombilere tek atıyorlarmış onların yalancısıyız ya da gerçekten ben hatalıyım sonuçta daha ilk geceden yan görev 2 10 dalgayı geçecek bug bulmuşlardır türk milleti sonuçta :)

7. Fight4Freedom

Alınan Beğeniler:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar İşletmeciligi
    Malesef O Arkadaşlar Yalan Atiyor Kapali Betada GM Neji İle Birlikte Zor 1'e Girdik O Dedigin Kadar Tek Atişla Alamiyor Saçmalik Bi Kere Bu Orda Bile Geçemedik Yani Gersini Sen Düşün :)

8. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336
    Bence çok saçma birşey...

9. Neji

Neji Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Selamlar,

Beni tanıyanlar için olaya dahil olayım. :) Sıralamayı etkileyecek şekilde hiçbir Zor seviye görevde GM'leri yardım ederken göremezsiniz. Özellikle henüz temizlenmemiş görevler için. (Örneğin: 5. görev veya ek operasyonlarda 3 veya 4 gibi).

GM'ler olarak bazen oyunculara yardımcı olmak görevimiz. Ancak bunu yaparken kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Kapalı beta sırasında şahsım adına yardımcı olduğum çok grup oldu. OBT başlaması ile birlikte de zaten temizlenmiş olan görevlerde, daha iyi eşya düşürmeleri için teklif eden ve vaktim olduğu için yine yardımcı olduğum oyuncular oldu ve bu olmaya da devam edecektir. Ancak bu demek değil ki %100 başarılı oluyorsunuz. :) Ölümsüz olmadığımız ve tüm ekip en azından Eşsiz/Efsane silahlarla donatılmadığı için, çoğu zaman zaten başarısız oluyoruz. Maksat oyuncular ile birlikte oyun oynamak.

GM'ler için "tek atıyor!" gibi söylenen şeylere kesinlikle inanmayın lütfen. Ben Hızlı Dirilme hakkımı bitirdiğimi bile biliyorum. O yüzden içiniz rahat olsun. Olur da görürseniz ve zamanımız var ise davet etmekten çekinmeyin. Mümkün olan her durumda -dengeleri bozmadan- yardımcı olmak görevimiz.

Bu arada bu forum ve topluluk için birkaç şey söylemek istiyorum. Buraya harcanan zaman ve emeğe açıkçası hayranım. Umarım böyle devam edersiniz. En yakın zamanda belki de birlikte güzel işler yaparız. :)

Oyunda görüşmek üzere
    GM Neji

6 kişi bunu beğendi.
  10. hyp3r

hyp3r Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Samimiyetinize inanıyorum açıklama için teşekkürler umarım dediğiniz gibi kimse mağdur olmaz.